Подписаться на

[ 1 сообщение ] 

Сообщение Автор
Шановні учасники форуму пропоную Вам одяг Tivardo за привабливими цінами та хорошої якості від нашого українського виробника.
Про умови закупки: мінімальна сума закупки 1000грн. Ростовки збирати не потрібно, просто потрібно вибрати одяг будь-яких кольорів і розмірів на цю суму. Скидатиму замовлення, як тільки набереться потрібна сума. Знайомимось з продукцією тут:

Далі вибираємо потрібні речі і пишемо мені лист-замовлення на адресу: lvovyanka@mail.ru. Тема листа: СПN ... Tivardo. У листі вказуємо:
1. Прізвище, ім'я, по-батькові
2. Нік
3. Модель, розмір, кількість одиниць товару.
4. Номер телефону для зв'язку (це необхідно для оперативного вирішення будь-яких питань)
5. Адреса і якою компанією доставляти (Нова пошта, Укрпошта на вибір) у разі , якщо Ви не зі Львова.
Якщо будуть запитання, пишемо у темі, будемо уточняти.
Не забуваємо кожну модель подивитися у збільшеному вигляді. Розмірна сітка
Прихований текст
тут
.
Оргзбір становить 15% і його додаємо до ціни самостійно (при замовленні на 3 і більше речей в одному замовленні, оргзбір становитиме 10%)

Якщо під товаром немає підпису, то ціну і розмірну сітку товару потрібно уточняти.

Велике прохання вибирати колір на заміну до кожної моделі. Тому що моделі, як правило, є всі, а от кольорів усіх може не бути.
Якщо Вам необхідно, щоб товар доставили додому поштою, така доставка відбуватиметься за Ваш рахунок.

Усі замовлені товари відправлятиму після одержання проплати. (Тобто, ви відправляєте лист, я збираю загальне замовлення, надсилаю його оптовику, замовлення збирається і мені повідомляють про наявність товару, я одразу повідомляю учасників СП про оплату, ви оплачуєте і тільки тоді я відправляю вам замовлений товар.) Лист з реквізитами для проплати ви одержите одразу, коли я одержу інформацію про те, що наше замовлення є у наявності і все зібрано. Проплата здійснюється на карту Приватбанку будь-яким зручним способом.

Модельки неперервно відшивають і вони неперервно ідуть на склад. Але й неперервно на складі пакують і відвантажують замовлення. У такому темпі не передбачиш наявність тієї чи іншої моделі саме тоді, коли комплектуватимуть наше замовлення, тому дуже бажано підбирати заміну.

Организаторы

Баллы репутации: 10
17 июн 2011, 16:49
Профиль ICQ
 [ 1 сообщение ]